Z ARCHIWUM TPMM

czyli to co się wydarzyło w maju 2014 roku

Po wydawnictwa marsz!!!

Zapraszamy na "Majowe Ostatki w Towarzystwie Przyjaciół Mińska Mazowieckiego", które odbędą się we wtorek, 27 maja 2014 roku w siedzibie Muzeum Ziemi Mińskiej i TPMM (ul. Okrzei 16, Mińsk Mazowiecki).
Każda osoba, która tego dnia pojawi się w siedzibie TPMM w godzinach 17.00-19.00 otrzyma bezpłatne publikacje książkowe i pocztówkowe wydane przez Towarzystwo.
Do zobaczenia!!!

***

Sport w czasie i przestrzeni

"Mińsk Mazowiecki w czasie i przestrzeni", "Sport w Mińsku Mazowieckim" to tytuły dwóch nowych mini ekspozycji przygotowanych do oglądania przez członków Towarzystwa Przyjaciół Mińska Mazowieckiego. Obie małe wystawy można od poniedziałku, 12 maja, obejrzeć w gablotach dawnego kina "Światowid". Prezentacjom materiałów czyli reprodukcjom planów miasta i zdjęć towarzyszy okolicznościowy konkurs, w którym można wygrać interesujące wydawnictwa książkowe i pocztówkowe. Swój wkład pracy w przygotowanie całodobowej ekspozycji włożyli tym razem Elżbieta Dunajewska, Marek Łodyga, Marek Wielgo, Michał Rogala, Michał Culek, Krzysztof Zgutka, Rafał Szczepankowski, Bartosz Mendyk, Przemysław Piątkowski i Tomasz Adamczak.
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą propozycją wystawienniczą TPMM!!!

***